OtoTatry.pl

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy nasi Goście posiadają gotowy plan jak spędzić czas na Podhalu. Dlatego też, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom podjęliśmy współpracę z firmą OTO TATRY, która posiada bogatą ofertę jednodniowych wycieczek i atrakcji.

Nasz partner oferuje przygotowanie i profesjonalną obsługę kuligów, góralskich biesiad, a także pełną organizację wyprawy na spływ Dunajcem, Spacer w Koronach Drzew i wiele innych atrakcji. Na pewno każdy z Państwa znajdzie wspaniałą propozycję dla siebie.

KOD: DWGRAN

Tylko dla naszych Gości kod rabatowy -15 zł/os. na wszystkie wycieczki i atrakcje!

 

Poniżej znajdziesz pole na wpisanie kodu rabatowego a po więcej informacji zadzwoń lub napisz klikając w odpowiedni przycisk.


Chochołowskie Termy

Chochołowskie Termy to urokliwy kompleks basenów termalnych i saun, położony w malowniczej miejscowości Chochołów, niedaleko Zakopanego.

To miejsce oferuje odwiedzającym relaks w ciepłych basenach termalnych oraz możliwość skorzystania z różnorodnych saun, tworząc idealne warunki do regeneracji ciała i umysłu. Otoczone są pięknym krajobrazem górskim, co dodatkowo podkreśla atmosferę tego miejsca. Chochołowskie Termy to doskonała propozycja dla miłośników przyrody, relaksu oraz zdrowego stylu życia.

Tylko dla naszych Gości rabat 10% na wszystkie bilety i atrakcje Term Chochołowskich!

 

W celu skorzystania z rabatu należy skontaktować się z obsługą recepcji naszego Ośrodka.