Nasza historia

Położony w centrum Zakopanego, a jednocześnie w spokojnej i urokliwej okolicy Dom Wczasowy Grań jest idealnym miejscem do wypoczynku w ciszy i spokoju w niewielkiej odległości od głównych atrakcji miasta. Wygląd i klimat budynku nawiązuje do tradycji i charakteru regionu. Przytulne wnętrza i serdeczna atmosfera pozwolą Państwu zanurzyć się w klimat Zakopanego, a ponad wszystko poczuć się wyjątkowo goszcząc w naszym Domu Wczasowym.

Bezprzewodowy internet
Darmowy parking
Strefa saun i jacuzzi
Strefa gastronomiczna
DSC_0968

Gwarantujemy udany wypoczynek, niezależnie od pory roku. Zachęcamy do rezerwacji noclegów na takie okazje jak weekend majowy, wakacje, jesień, ferie zimowe, Sylwester czy Boże Narodzenie.

Oprócz noclegu będziecie mieli Państwo zapewnione smaczne śniadanie w postaci bufetu oraz dostęp do strefy saun i jacuzzi. Zapewniamy również bezpłatny parking (ograniczona dostępność) oraz bezprzewodowy internet.

Wysoka jakość oferowanych przez nas usług, ciepła i domowa atmosfera oraz znana podhalańska gościnność czynią z Domu Wczasowego Grań miejsce o niepowtarzalym uroku, który doceniają nasi Goście od wielu lat.